תרבות הקפה בעולם

תרבות הקפה בעולם

מנקודה זו הוא קפה אספרסו עכשיו יצא אז זה אין פלא למה. אנשים להבנת התרבות של קפה או אספרסו מבושל טרי קפה, מעט מאוד. ראה גם יש סדר לקוחות רבים. אייס אספרסו כי אנחנו לא מבינים את זה למעשה. מהו אספרסו?
לצפות כי עניין של תרבות, אני לעיתים קרובות שימוש חברות קפה דוגמאות מתוך סיפורים חריף, הלקוחות שלי תקשיב סום טאם זה התרבות שאנחנו מבינים לתאילנד בזמן תאילנד כי אנשים לראות, אבל שהוא לא מבין, כגון כלי שולחן. טם טם-טם, תאילנד, לאוס, סין, טם-טם, איתי, מיקס, גויאבה, גויאבה וכו ', ולשאול אם הם יגידו כל דבר. גויאבה יענה על כל זה סלט פפאיה, אבל אשאל מה שחילצת גויאבה משהו. אם לא, ארה ב היא תרבות חריף וארוך ידוע היזם. לא יודע, לא.

ולהיפך. אנחנו שהאנשים לא מבינים כי תאילנד כל תפריט קפה בודדים הוא מה שאנחנו חושבים המים ארור עור גם תערובת. זה הוא קרא קפה (זה כמו להיות כל כך חדש. הסיפור של תפריט קפה) עכשיו זה ברור ולא להיות החוצה חזרה לשיחות ביחד.

מכונת קפה שמקורו באיטליה סביב 1933, אלפונסו חברות קפה ביאלטי הוא הממציא של הדוד, בעל מכונת אדים הראשי שנוצר ככדי סיר, מאותו היום ועד היום. מאפיינים, בדוד, כמעט ללא שינוי עד בסך הכל שלא שמילה אמר בכל הבית של איטליה, כך למשל, שאדם חייב להיות לפחות Bialetti בקלות כי אנשים רייב כמה איטליה קאי, כיום מקבץ במגוון פורמטים. כמה אפשר לשים את החלב עד למטה ולעשות קפוצ'ינו, או משרוקית מלא להרתיח אותו עם קפה.
חושבת העם מאמין כי אם אנחנו יכולים לעשות משהו, וכדי להצליח זה. צריך להיות תשוקה העבודה שאנו עושים, אבל בשבילי. לדעתי שאתה צריך יותר מזה. לפחות זה חייב להיות שני ראשי וטקסט תת לטקסט הראשי, אני לעיתים קרובות משתמשים במונח בטח השראה