האם קפאין זה טוב?

האם קפאין זה טוב?

לאנשים רבים יש את מחשבה שגויה כי קפאין יעזור להם לרדת במשקל. למרבה הצער, ההיפך הוא הנכון. שתיית משקאות המכילים קפאין או לוקח כדורים המכילים קפאין בסופו של דבר מעוררת תיאבון מוגבר עבור מזונות שומניים וממתקים. קפאין מעורר ברכבת הרים של רמת הסוכר בדם גבוהות של הורמוני דחק, זה מסכל את המאמצים של אנשים בדיאטה לדבוק המשטר שלהם.
כרוני גבוהות הקורטיזול בדם רמות שנגרמות על ידי מתח בתדירות גבוהה או קפאין רגיל או צריכת קפה להוביל הצטברות מוגברת של שומן באזור הבטן; סוג זה של עלייה במשקל עוד יותר מגרה את שחרור הורמוני לחץ נוספים.

יחסים מתועד היטב קיים בין רמות גבוהות באופן כרוני של הורמוני דחק, בתצהיר של עודף שומן בבטן המוביל להשמנה, כמו גם צריכת הקלוריות מוגברת, במיוחד גדל בליעה של סוכרים ושומנים.
קפאין משתיית קפה מגביר את השפעת מתח, כולל הפיזי, המנטלי, מתח ועצבנות, אשר יכול להשפיע על מצב הרוח שלך ואת הבריאות שלך. צריכת קפאין מעלה את הלחץ ההורמונים קורטיזול, אפינפרין (הידוע גם בשם אדרנלין)
אם אתה מנסה לרזות, זה רעיון טוב כדי הכרויות באינטרנט להימנע קפה ומקורות אחרים של קפאין כדי להפחית את הלחץ הפוטנציאלי. קפאין מגביר את תגובתיות של הגוף ללחץ של חיי היומיום ואת רמות גבוהות של מתח להשפיע לרעה על ירידה במשקל.
קפאין מעוררת תיאבון למרות הקפאין הוא נכלל כקובץ מרכיב איידס במשקל רבים, היא למעשה מעוררת תיאבון, ובכללם מרפאת להרתיע את השימוש קפאין כסיוע במשקל. בתחילה, קפאין עלולה להפחית התיאבון דרך תגובתה מערכת העצבים המרכזית. אולם כתוצאה מכך, רמות גבוהות של הנגרמת על ידי צריכת קפאין לעורר את התיאבון.
קפאין מעורר היפוגליקמיה דרך ההפעלה של מערכת העצבים הסימפתטית וירידה בלוטות יותרת הכליה, גורם של ההתכווצות מידית ומתמשכת של כלי דם, זרימת הדם אל המוח ואת תחושה מוגברת של סוכר בדם.
התגובה של הגוף כדי היפוגליקמיה התוצאה כמו תיאבון מוגבר. אנשים משתוקקים לעתים קרובות מזונות שמנים גבוהה יותר וכתוצאה מכך צריכת הקלוריות מוגברת, הפרעה נוספת ביכולת של הגוף כדי לשמור על משקל בריא.

הלחץ המוגבר שמוביל אכילת יתר מצב כרוני של מתח מוגבר מזוהה עם נטייה מוגברת במידה ניכרת להתפזר. חרדה הנגרמת על ידי הקפאין מגרה את מערכת העצבים המרכזית מגבירה את הנטייה של אנשים להתפזר או לאכילה מוגזמת, שימוש לרעה משלשל, גלולות דיאטה.
שתיית קפה מגביר מדידות פיזיולוגיות של מתח, ואת האפקט הזה אמנם רבתי עם רמות קפאין מוגברת, קפה נטול קפאין עשוי גם להשפיע מתח כמו גורמים אחרים מלבד הקפאין בקפה משויכים מתח.