הארומה המיוחדת של קפה ירוק

הארומה המיוחדת של קפה ירוק

קפה ארומה הוא הניחוח של קפה טרי מוארק כאשר חלוט במים חמים. הארומה המיוחדת של קפה ירוק קפה ארומה קשורה קשר הדוק טעם הקפה, אחראי על כל התכונות בטעם קפה אחר מאשר ותכונות הטעם, מלח, מריר, חמוץ -מתוק נתפסים על ידי הלשון. לכן, אפשר לומר שאת ארומה קפה היא התכונה החשובה ביותר של סוגי קפה מדורגות בראש.

קפה ארומה נתפס על ידי שני מנגנונים שונים.
. זה יכול גם להיות הרגיש אפילו באמצעות ריח הקפה דרך האף או חנות קפה. התפיסה מתרחשת כאשר הקפה או להציג בפה או יש כבר נבלע תרכובת נדיפים ארומטיים להיסחף כלפי מעלה לתוך המעבר האף קפה נמס מכיל גם רכיבי אחראי על גירוי של בלוטות הטעם שלנו. עם זאת, ההבדל כי קפה נמס חסרה רוב תרכובות נדיפות ארומטי גרימת ירידה דרמטית טעם הקפה הכללית. ניחוחות קפה טיפוסיים כוללים פרחים , שוקולדי, חריף, , עפרי, פירותי. קפה ארומה הוא חווה גם לאחר שתיית הקפה כאשר האדים להיסחף כלפי מעלה לתוך המעבר האף. ארומה "" הזה הוא אחראי על הרבה טעם של קפה. הארומה של קפה הוא החזק ביותר זמן קצר לאחר טיגון, ואז צונחת בתוך זמן קצר. קפה רעננות, כולל ארומה, יכול להישמר חודשים אם הניח אחסון נאות מיד לאחר הקלייה.
התפיסה של קפה ארומה

קפה ארומה נתפס על ידי שני מנגנונים שונים. חנות קפה זה יכול גם להיות הרגיש אפילו באמצעות ריח הקפה דרך האף או . התפיסה מתרחשת כאשר הקפה, או להציג בתוך הפה. יש כבר נבלע תרכובת נדיפים ארומטיים להיסחף כלפי מעלה לתוך המעבר האף.

מספר תרכובות ארומטיות נמצאו ב קפה מגדילה מדי שנה. היום המספר הוא מעל , כמו שיטות אנליטיות שלנו להיות יותר מדויק, יותר יהיה חשפו. עדיין התפיסה של קפה חנות קפה ארומה תלוי הן את הריכוז של המתחם והן סף הריח שלה. עם זאת, ההבנה קפה ארומה היא לא קשה כמו הבנת איך מעל  קפה רכיבי אינטראקציה עם האפיתל חוש הריח. סביר להניח כי קבוצה קטנה יחסית של תרכובות המשתפים ריכוז גבוה והן סף נמוך ריח לפצות את ניחוח שאנו מכירים קפה ארומה.