איזה קפה מעדיפים

איזה קפה מעדיפים

לצרוך במתינות, קפה יכולה להיות השפעה חיובית על בריאות בשל תכולה גבוהה של נוגדי חמצון (חומרים, פנול נדיף) הוא אחד המוצרים הנצרכים ביותר המכיל קפאין.
ישנם שני סוגים עיקריים של קפה: ערביקה ו רובוסטה, הבדיל דרך הטעם והארומה מ.
ערביקה קפה נמצא באיכות מעולה, מאוד ריחני, טהורה, עדינה, רובוסטה לשתות קפה חזק, עם טעם חזק, קצת מריר ומכיל יותר קפאין. 60% של הייצור העולמי של קפה הוא ערביקה.
רבים מאמינים זה ערביקה קפה מחצי האי ערב, אבל זה המקום היחיד שבו הוא התפשט ברחבי העולם, ארץ מוצאו, למעשה, אתיופי.
המוערכות ביותר אתר קפה הוא הקפה עשוי מ-100% פולי קפה ערביקה, שהושארו על מטעי בגבהים גבוה, מעל 1400 מ', במרכז אמריקה, מדינות אמריקה הלטינית, מזרח אפריקה המשוונית באסיה. הם מעניקים טעם וטעם של קפה.
זה חשוב מאוד עבור ההצלחה שזה מכונת קפה מומלצת איך זה קפה קלוי. לפיכך, עבור e מתקבל במדינה מסוימת טעמים היא המומלצת נפרדת בכל אצווה קלייה קפה. לדוגמה, הקפה במזרח אפריקה צריכה להיות קלויים בדיוק בשלוש דקות, בזמן זה בברזיל, סנטוס רק שתי דקות.
סוד ההצלחה טמון איכות הקפה פולי קפה טיגון המערכת, אריזה והכנות. ההבדל בין סוגי קפה קפה-טחון (קפאין או נטול קפאין), את מיידיות על ההכנה של טכנולוגיה, אשר כולם נעשים רק מתוך פולי קפה.
בלה מראה לך כיצד להכין קפה
בבית הקפה ניתן להכין את הקומקום (טורקית), המסנן, מכונת הקפה, הצרפתים הקש, או יחיד-חלק. השיטה הנפוצה ביותר של קפה ההבשלה ברומניה הוא מקדש פוט מכינים את המסנן או את מכונת אספרסו.
קפה
לקפה טורקי באמצעות קפה טחון דק מאוד אשר מורתח עם מים וסוכר בסיר קטן.
קפה טוב מבושל של סיר קאלום למעלה, היא הומוגנית ומכיל אין חלקיקי ב קרמה נוזלית או קפה. מגישים חם מאוד, מוגש בדרך כלל עם כוס מים קרים לפה וליהנות טעם קפה טוב יותר.
קפה: מחוממים עד לרתיחה. אפשר מכונת קפה מומלצת שתי דקות מגניב, מוסיפים את הקפה ומערבבים. לאחר הפקדת המשקע יכול לצרוך לא יותר מ 20 דקות של הכנה.
מסנן קפה
קפה טחון מוכנס נייר סינון ולחמניות מים חמים על כרוב. להשיג קפה ללא משקעים, אבל חסר סידרה של שמנים וניחוחות אשר נשמרים על נייר הסינון, שקופה וברורה.
מכונת אספרסו
קפה אספרסו הוא משקה שהושג על-ידי העברת מים חמים באמצעות 9-12 אטמוספרות דרך הקפה הטחון, מהודקת.
לקבלת מוס עדינים מאוד, צפופה ובעל מגע קטיפתי, קפה עשיר אשר הטעם.
הקפה הצרפתי
מכשיר בישול פשוט, שהומצא בצרפת בשנות ה־50 של המאה ה־19.
כי הקרקע קפה נשאר בקשר קבוע עם המים מסונן, לאחר מכן עם העזרה של אתר אינטרנט, הם כבשו עוד ניחוחות ושמנים אתריים. קפה מבושל בדרך זו היא צפופה יותר. הוא נשאר מאחור יותר מ 20 דקות. חדורים הופך
מוקה או מקינטה
זה מכשיר של סוג אספרסו תנור, בהתבסס על העיקרון של הכנת קפה עם מים בלחץ.
ארומה של קפה שהושג ובכך תלויים מאוד הסוג של שעועית, צלייה, טחינת תואר ו בעוצמת האש. עקב הלחצים גדולים, התערובת של מים וקיטור מגיע לטמפרטורות מעל 100 מעלות. C, מה שמאפשר עבור חילוץ יעיל יותר קפאין וטעמים.