איך לעשות אספרסו טוב

איך לעשות אספרסו טוב

לעיתים קרובות אנו תוהים מהו אספרסו כל כך שונה מכל אחד המקומיים, ממורה אחד למשנהו? התשובה ניתן למצוא פריטים רבים: קפה, קפה מכונת אספרסו בשימוש, לא השליטה אשר הוא מוכן. הכנת תכונה אספרסו הוא תהליך קשה המערבות מספר השלבים בצורה נכונה, כי נדרש תרגיל גוזלת זמן, התמדה, תשומת לב לפרטים היה גבוה מאוד. רבים של השלבים יכול לתרום כדי להפוך את האספרסו המושלם לא יכול להיות מושפע, כגון, הבחירה ועיבוד של פולי הקפה, אבל יש לנו שליטה על מספר שלבים חיוניים:

בחירת פולי קפה
תערובות המוערכות ביותר בשימוש להכנת קפה אספרסו, אך גם היקר ביותר, הם תערובות של 100% ערביקה. הם יותר מתובלת, מכילים הרבה פחות קפאין מאשר רובוסטה. קפה רובוסטה הוא פחות יקר, אבל היא יותר עשירים בקפאין, לא הכנתי אספרסו קפה באיכות הגבוהה ביותר.

קלייה קפה אופטימלית
פולי קפה על מכונת אספרסו הטוב ביותר שהופך חייב להיות קלויים, בינוני עד חום כהה בצבע, יש מעט מאוד שומן. השעועית יש עוצמה למראה מאי השמן לציין גם כי זה היה מדי, בין אם הוא מאוחסן במקום חמים מדי.
השתמש שעועית קלויה טרי

האספרסו הטוב ביותר יכולה להיות מושגת רק אם משתמש פולי קפה קלויים עם מקסימום של שבועיים או שלושה לכל היותר, לפניעוד היבט מהותי בהכנת אספרסו הוא (דגן). זה חייב להיות עקביות עדינים מאוד, עם זה של סוכר. אם קפה טחון מכונות קפה לעסקים תבואה הוא גבוה מדי, המים עובר קפה קל מדי, לא תפוס למשוך כל הטעמים, שמנים. לעומת זאת, אם הקפה הוא דגן גראונד, קטנה מדי, קפה צפוף מדי ולאחר מיצוי אחרונה מאוד כי המים נעשה קשה מאוד לעבור את זה, וכתוצאה מכך קפה מר מאוד. כדי להגיע את המושלמת לקפה בשימוש, זה דורש הרבה פעילות גופנית, ניסיונות חוזרים ונשנים. , המקום הוא מרכיב חיוני כדי להגיע התבואה מושלם. פקד בסדר ומדויק של הוא מרכיב חשוב ביותר. באופן כללי, זו יכולה להיות מושגת רק עם קפה סוג שלב-פחות, המאפשרים התאמת את מיקרומטר כדי , לעומת אחרים מטחנות שאינן מאפשרות מראש קצת יותר.

איכות המים
גם אם ממבט ראשון המים ממלא תפקיד לא כל כך חשוב, מים עם תוכן עשיר של מינרלים, מזהמים יכתימו את טעמו של אספרסו.
טמפרטורת המים בהכנת
המים עוברים חייב להיות לטמפרטורה של-92-96 ° c. אם המים חמים מדי, וכתוצאה מכך מחלצת הרבה התשלילים קפה. במקביל, אם המים לא חמים מספיק, מרכיבים חיוניים של טעם אספרסו מן הקפה, לקבל כוס קפה.
לחץ
לחץ אידיאלי ב- , להכנת קפה אספרסו איכותי הוא כ-9 ברים. רוב המכונות לבית, שנקבעו ע י היצרן, בלחץ של 12 ברים. ההפרש בין מכונות קפה לעסקים הלחץ אינו מייצר אפקטים גדול התוצאה הסופית, אבל עבור מנוסים ההבדל הוא גלוי. רוב בשוק הינם מצוידים עם שסתום שנקרא האוראלי (מעל שסתום לחץ), אשר מאפשר התאמת לחץ המים הנשאבים לתוך . לא כללתי בניתוח הזה מושלם מאז הם לא יהיו מסוגלים לייצר כל לחץ או טמפרטורה אידיאלית להכנת קפה אספרסו.
כמות הקפה
מאז כל מכונת אספרסו יש מאפיינים משלה (הגדרות), כמות נחוצים קפה יכולים לנוע בין מכונת אספרסו. כמות סטנדרטית של קפה כדי לשמש עבור כוס אספרסו יחיד הוא כ 7 גרם, ובמשך שתי כוסות כ 14 גרם. חוויית המשתמש להחליט שזה הנפח מכונות קפה לעסקים של קפה הנדרש
הקפה להיות מסודרים באופן שווה בתוך , בתוהו קומפקטי-קרא את כדי לאפשר חדירת מים באופן שווה על פני כל. פעולה זו מתבצעת על ידי לחיצה על התבשיל בעזרת tamper, בלחץ של-14-18 ק ג. הוא עצם מתכתי, המבוסס על דיסק עבה, קוטר לפי  בשימוש. אם הקפה היא מהודקת זרימת מים חלשה מדי פאק