איזה מכונת אספרסו לקנות?

איזה מכונת אספרסו לקנות?

עבור פנים חדשות, ההחלטה לקנות מכונת אספרסו יכול להיות קשה מאוד. המאמר זה אינו קניות מדריך, ולא לתת המלצות לגבי מכונת הקפה אידיאלית עבור הבית, אבל זה סקירה קצרה של מספר פריטים מכונת קפה למשרד אשר אתה יכול לקחת בחשבון כאשר אתה מחליט לקנות מכונת אספרסו לקפה, מציג כמה מסובך זה יכול לחפש ההתקן לפי התקציב, דרישות.
זה יהפוך ברור מאוד, למן ההתחלה, המחפשת פנים חדשות, מכונת קפה פילטר בחירת שמכונת קפה הופך ניתוח מאוד מסובך. ישנם עשרות עשרות דגמים של מכונות אספרסו, עם מבנים שונים וטכנולוגיות שונות. מה שבטוח זה כי אם אתה רוצה לרכוש מכונת קפה איכות, תצטרך להשקיע סכומי כסף, לפחות בהשוואה למכונות קפה, שמופיעים ברוב סופרמרקטים ניכרים: דלונגי, Krups, Saeco, ועוד.
מכונות אשר היעד הוא השימוש של עקרת בית מדורגים מספר מישורים את המחיר ברירת המחדל ואת איכות:
-קפה מכונות כניסה תת רמה, עם מחיר עד 150 או אפילו 200 יורו: מכשירי ממוקמים על הרמה הנמוכה ביותר. בדרך כלל המכשירים הללו ניתן למצוא במרכולים רוב. שם תמצאו בחנות
-קפה מכונות, עם המחיר ברמה התחלתית של בין 200 ל- 400 יורו: הם מוצרי איכות ממוצעת.
-מכונות קפה מיד-לוולס, במחיר של בין 400 ל-800 יורו: מכונות קפה הם באיכות סבירה.
-שלום ברמת קפה: מכונות קפה הם באיכות הגבוהה ביותר, אשר לפעמים להשתמש ברכיבים מקצועי. אלה השמש מכונות קפה בשימוש במיוחד לחובבי קפה, המחיר יכול להשתנות, בהתאם הבנייה של המכונית, בין 800 ל- 2500 או אפילו 3000 יורו. זהו החלק של התמודדות, בפרט, על החנות . פיתוח תוכנה מכונת קפה פילטר תוכלו למצוא דגמים מיצרנים המובילים, בעל שם עולמי
כל הדגמים של מכונות אספרסו בשוק, יש קטגוריה מיוחדת מיוצג על-ידי המושלם כדי מלא-אוטומטי (מכונות קפה). אלה הם מכשירים שלם, שבו תהליך ההכנה הוא אוטומטי לחלוטין, המחייב רק מילוי מיכל המים, הופר אספקה עם פולי קפה טריים. הקש על לחצן, כמו גם את מכונת הקפה הטחון השעועית, הקפה, להפיץ , תמצית אספרסו את המשקע למכולה מיוחדת. מכונות אלה, בהתאם לרמת פונקציות העומדים לרשותם, יכול לעלות עד כמה אלפי יורו. עבור קטע זה, חנות  מכונות אוטומטיות, מציעה התקני באיכות הגבוהה ביותר, הן מבחינת החומרים בשימוש, כמו גם קפה מוכן. התקנים אלה יכולים לשמש הן בבית והן בסביבות מסחרי, ומאפשר לכם להכין את הקפה שלך בקצב רציפה, ללא הגבלת מספר כוסות. בין הדגמים הפופולריים של דגמי החזרה זה היצרן.
למרות מידע אודות מכונות קפה בשפע בכמויות גדולות, בדרך כלל זה לא להציף אבל גורם. חדש רבים מתעניינים, ופתאום ברגע שאתה רוכש איכות, ההבדל עצום שנצפה בין קפה מבושל עם המכונית החדשה לבין סיר אפוי או בקומת הכניסה של הצוללת הכיתה מכונת אספרסו או בקומת הכניסה, הופכים תשוקה, יום אחר יום מנסה להכין את כוס קפה אספרסו מושלם.