איך עושים קפה פשוט וטוב

איך עושים קפה פשוט וטוב

אף פעם לא הייתי נהדר. עד השנה לא יותר מחמישה קפה בחיים שלי, הכל מספיק עכו מלוכלכת להיות משוכנע שזה לא עניין גדול.
מה גרם לי לשנות את דעתי? העובדה כי אני יכולה לראות אנשים, לא רק מתוך הרגל אלא בשביל הכיף. אבל רוב כל, יותר ויותר מחקרים, מי אמר את הקפה למעשה לעשות טוב יותר מאשר אנו מדמיינים. קפה יש מוניטין רע כי רוב המעשנים הם גם , אשר לא נותן ניתוח טוב. . אבל זה הטבק, לא קפאין.
כמו כל טירון, אמרתי לעשות שיעורי בית לפני שגם אני אתחיל לשתות קפה. בתור והקשיב בפורומים עבור אנשים שאינם טובים. מאמר זה הוא הניסיון שלי כדי לזקק את מה שלמדתי מהם.
אני רוצה כוס קפה טוב. מה אני צריך?
שלושת הדברים החשובים ביותר כדי לשתות קפה הם לפי סדר החשיבות: איכות הקפה עצמו, מקום, שיטת ההכנה. האיכות של הגרגרים זה חיוני. קפה רגיל כדי סופרמרקטים, זה רע כי הוא עשוי פולי קפה קלויים תריסר על הקרקע עם לפני חודשים. בטעם ניתן היה ממנה אמא אובדת מחסנים, מדפים.
נכון קפה טריים צלויים e קפה, קרי קלוי בחודש קפסולות קפה האחרון, על הביתה לבד. וכך אנו מגיעים את . אלה עם טוב חשמל , חרוט, בורח 200 דולר ומעלה. החלופה היא סוגי קפה טחנה ידני אשר עושה את אותו הדבר ברבע המחיר.
היום הדברים האלה אלו דברים פעוטים כי השיער הוא הרבה יותר קל לקנות חבילת ואקום של קפה טחון מוכן. זאת אומרת בדיוק מה יהיה יצרני קפה תעשייתי. אבל אפילו לפני ' 89, אנשים רגילים לקנות קפה בתפזורת, אשר אכלנו הרשמיות התנור ואת אוכלת את זה בעצמם. יש לי עדיין, המשמשים מקום הזהב על סבתא שלי כיום.
ממכונת הקפה חשיש
לבסוף, השיטה, שרבים מאמינים היא החשובה ביותר. לא, אבל יש לנו כאן מספר וריאציות. . תן לי דברים אכזריים .
הכל חיפשתי היה קפה טוב תטעם את זה לא כדי העורקים . מספר זה אינו כולל את הקומקום, המסנן. הקומקום היא הדרך הכי פחות בריאה כדי להכין קפה כי לא נעצור הגדלת הכולסטרול שמנים. המסנן עוצר אותם, אך שמנים הם אלה שנותנים את הטעם של הקפה. אם אתה לא מחזיק יותר מדי טעם, המסנן הוא .
שיטה אופטימלית של הכנת קפה להריץ בצורה חלקה. נעשה כראוי את הטעמים קפה יוצא דופן, אשר לוכדת את כל הדקויות של הנתח. שוב, מה אתה רואה דרך החנויות הן . מכונת קפה טוב עולה שכמה מאות יורו, ובכנות אני לא יכול לדמיין איך אוכל אי פעם לתת לכם כסף על מצלמה אשר מכין את הקפה, אחרי הכל.
אז מה אתה עושה אם אתה רוצה שכוס קפה הגון ללא הכלים קפסולות קפה יעלה לך הון? קח למשל את הדוגמא של האיטלקים. כל האיטלקים מכובד בבית יש מכונת קפה, , המשמש מאז הפעם של מוסוליני. הם אומרים. זה האספרסו של עניים , וזה רק חצי אמת. זה נכון שזה הקרם של קפה אספרסו, אבל גם יותר מהוגן.
איך עושים הקפה של ?
כמה טיפים אם אי פעם תנסה לנצח קפה איטלקי מסורתי.
חום המים הקומקום לפני, רק יוצקים אותו לתוך המכונה. אם הוא יושב יותר על האש, זה מתחמם יותר מדי קפה מקבל קצת מריר. השתמש כדי לשתות קפה גודל בין פילטר ואספרסו די גסה בהרבה בסדר גם.
אל תמלא יותר מדי את הסל איפה שמת את הקפה שלך. הדרכות רוב ממליצים את הסל לקפה להיות מלא או אפילו שקצהו גילוח. זכור, עם זאת, שגרם של כדי לייצר קפה חזק. סל מלא לייצר קפה חזק במיוחד, מספיק לשים לב לעבודה הכרחי יותר.
לשים את "חשיש" באש כמו קטן.
להפסיק את האש כאשר העליון הספינה למלא תצוגת שלושת-רבעי. . עדיף מוקדם מאשר מאוחר. אם תתחיל לדבר שטויות, תוציא אוויר במקום נוזל, זה כבר מאוחר מדי, הקפה יהיה טעם לא נעים.
שופכים לתוך הספל וליהנות רק קפה, מדברים על פולי שלו.
. זה די. אני אמרתי, "בוא לקחת הפסקה עיתונאות ועוד דברים ביום שישי. תגיד ואני אקח ? מה דעתך לשתות את הקפה שלך «אנשים של קומקום או מסנן?