איך לקבל מכונת קפה חינם

איך לקבל מכונת קפה חינם

מכונת קפה חינם – הדבר החדש עדיף: החברה מספקת לנו מכונת קפה חינם. זה לא את הקוקה או חומרים כימיים אחרים, אבל כשמדובר קפה, שוקו חם, המרק או המים החמים שבו אתה שם את שקיות תה. כשאני עושה תפנית קטנה של אנרגיה אנושית והחום לקפיטריה, לחץ על הכפתור, למסקנות מה שהוא ביקש.
לאחרונה, כלומר, אתמול, החברה להתמודד עםמכונת קפה חינם  שמירה על מכשירי עשה משקאות, להחליף מכשירים ישנים בחדשים. כמובן, מכשירים חדשים יש כפתורים (הרבה) יותר מאשר את הישנים, תדהמה! טיפים נוספים: בסך הכל שלושה מכונת קפה חינם צינורות שדרכם יכול להתיז אושר חם. לחצנים מכונת קפה חינם נוספים לא תהיה בעיה, רק אנחנו טכנאים הבניין, אך חרירי רבות? והיו אלה חרירי יותר הגורם ואת הסיבה הכללי: מה קורה כאשר אתה לוחץ על הלחצן עבור שוקו חם? תחת אשר הזרבובית יהיה לשים על הכוס?
המצב הטיפוסי, שבו גרתי ואני, הוא כדלקמן: גבר הולך לקחת משקה. הסתכלתי למעלה, ואני כבר לא רואה המכשיר הישן אבל אחד חדש. זה ברור כשמש מי זה הנוזל הרצוי, לפי התוויות על הכפתורים. מקום בגביע תחת הצינור, באמצע בדרך כלל זה תמיד בטוח יותר באמצע, נכון? לחץ מכונת קפה חינם על הלחצן הימני ו, הפתעה! נוזל זורם מכונת קפה חינם בנוסף זכוכית ישירות במגש בטפטוף. אלה אשר נצפתה התופעה-כלומר, מי לא מדברים מכונת קפה חינם עם אף אחד-באותו הזמן-להגיב (יפה), מיד להזיז בגביע ב הזרבובית נכון. . היי! אבל עכשיו הכוס מעל חצי מלא וזה לא יכול להיות. האיש לחץ פעם נוספת על הכפתור. כמובן כמו המכונה לו מושג כי הכוס חצי מלאה, ינסה לשלם לו את מלוא הסכום. התוצאה היא כי הנוזל מתחילה תציף בכוס. האיש מותחת את היד שלו, אבל את הנוזל חם זורם עליהם. Opărite אצבעות. האמיץ תתעקש לקחת את הגביע, הקלוש לב יוביל אתכם לרחוץ את ידיהם.
מי אמר שזה שינוי קל, אפילו אם זה משהו כמו חסר חשיבות כמו מכונת קפה?